570 000 122 recepcja_cmbb@op.pl

Kosmetologia Bydgoszcz

W naszym gabinecie kosmetologicznym zapewniamy wsparcie z zakresu profilaktyki, pielęgnacji, zwiększania atrakcyjności ciała. Przeprowadzamy konsultacje, wykonujemy nieinwazyjne zabiegi, zwiększamy świadomość na temat pielęgnacji skóry oraz różnego typu niedoskonałości.

kosmetologia

Konsultacje kosmetologiczne i poradnictwo

Podczas konsultacji w pierwszej kolejności przeprowadzamy wywiad. Pytania dotyczą zarówno problemów i niedoskonałości, z jakimi dana osoba się zmaga, ale także stylu życia czy wcześniejszych zabiegów. Odpowiadamy na pytania.

Następnie wykonujemy wzrokową i palpacyjną ocenę stanu skóry. Na tej podstawie możemy ustalić diagnozę, zaproponować odpowiednią terapię, udzielić porad.

Zabiegi kosmetologiczne

W gabinecie przeprowadzamy zabiegi, które umożliwiają poprawę kondycji skóry oraz redukcję różnego typu niedoskonałości, na przykład zmarszczek czy szarego kolorytu. Oferujemy poniższe zabiegi.

Oczyszczanie wodorowe

Przy użyciu strumienia wody o podwyższonym ciśnieniu, pod skórę wprowadzane są cząsteczki wodoru. Terapia aktywnym wodorem sprawia, że skóra jest dokładnie oczyszczona i odświeżona, ma wyrównany koloryt, a jędrność i gęstość ulegają poprawie. Wskazania do oczyszczania wodorowego to między innymi trądzik, rozszerzone pory, przedwczesne starzenie, szary koloryt skóry.

Infuzja tlenowa

Za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem do głębokich warstw skórnych wtłaczane są substancje aktywne. Rodzaj wtłaczanych substancji dobierany jest indywidualnie. Efekty zabiegu to odświeżenie i nawilżenie skóry, spłycenie zmarszczek i bruzd, rozjaśnienie skóry. Zabieg wskazany dla osób, których skóra potrzebuje wyciszenia i wzmocnienia, mających cerę odwodnioną, pozbawioną jędrności, zmagających się z nadmiernym wydzielaniem sebum.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to terapia z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Wskazania do zabiegu to między innymi potrzeba redukcji cellulitu lub cieni pod oczami, zwiotczenie skóry, nadmiernie wypadające włosy. Rezultaty zabiegu to odżywienie i regeneracja skóry, dotlenienie tkanek, poprawa mikrokrążenia.

Mezoterapia mikroigłowa (pen) i igłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na mechanicznym, delikatnym nakłuwaniu skóry. Podczas iniekcji w skórę wprowadzane są odpowiednie substancje.

Jakie rezultaty daje mezoterapia? Są to stymulacja produkcji kolagenu, odżywienie skóry, redukcja zmarszczek, poprawa konturu twarzy. Wskazania do zabiegu to między innymi fotostarzenie skóry, przebarwienia, utrata jędrności.

Maska LED + tlenoterapia

Tlenoterapia z wykorzystaniem maski LED to zabieg cieszący się coraz większą popularnością. Rezultaty zabiegu to poprawa elastyczności skóry, poprawa kolorytu skóry, gładsza cera, spłycenie zmarszczek.

W gabinecie przeprowadzamy również inne, manualne i sprzętowe zabiegi, są to:

  • dermomasaż
  • mikrodermabrazja
  • mezoterapia bezigłowa
  • kawitacja
  • sonoforeza
  • jonoforeza
  • galwanizacja
  • TENS
  • radiofrekwencja
  • liposukcja ultradźwiękowa.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, udzielimy szczegółowych informacji.

Adres

Białe Błota k. Bydgoszczy
ul. Szubińska 87 B

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 07.00 – 19.00
Sobota - Niedziela: nieczynne